Кохання

Відзначати чи весілля / відзначають річницю весілля?

за матеріалами сайту banket-vitaly. гиОтмечать чи весілля pixabay. сомГодовщина свадьбыОтвет такий — звичайно ТАК! Річниці весілля потрібно відзначати щорічно.

Жінкам це подобається, чоловіки зазвичай не пам’ятають день одруження, і марно. День весілля, це спільне свято люблячих сердець, який дарує найсвітліші спогади і нагадує про трепетних заворушеннях молодої пари, в самий урочистий день їхнього життя. Найкраще для цього підійде вечеря в романтичному кафе або ресторані! Мені знайомі випадки коли чоловік і дружина, щороку в день свого весілля, збирають галасливу компанію гостей і закочують банкет на честь весільної річниці, який порівняємо зі справжньою весіллям, хочеться їм так, як в перший раз.

Безумовно це залежить від матеріального становища і бажання частіше зустрічатися з друзями і родичами. Річниця весілля pixabay. сомстоіт чи відзначати свадьбуОтмечать річницю весілля чи ні? Дивлячись з якого боку подивитися.

Вже давно пішли в минуле ті часи, коли люди були сором’язливі і скромні. Я дуже часто чую на банкетах:» Даруйте гроші господа ” і вважаю це правильним. Гості які запрошені на річницю весілля, розуміють, що це розтрати з Вашого боку.

Тому букет квітів, дерев’яне поліно, в разі дерев’яного весілля і звичайно конвертик. Чому б і не гуляти щорічно, якщо “весілля” окупається, адже головне радість зустрічі рідних і близьких людей, з якими в наш бурхливий час спілкуємося тільки через гаджети. Тамада на річницю свадьбитамада на річницю свадьбибез тамади не обійтися, інакше яка ж це «весілля» якщо немає ведучого, гості випивають по чарочці і починається дзвін виделок, ложок, і тихий несміливий Шепіт.

З тамадою все проходить як треба, є певна програма, застільні вікторини, запальна музика на танцполі, чіткий план дій на весь вечір. З професійним ведучим, гостям нудьгувати не доведеться. На річницю весілля не обов’язково одягати пишні наряди, постарайтеся бути більш вільними, щоб гульнути як треба.
Яка думка у читача-гуляємо щороку?Оригінал статті знаходиться тут відзначати чи весілля / відзначають річницю весілля

Related posts

Leave a Comment