Кохання

Почув від дружини, що більше її не захоплюю

Вадима в столичний Інститут проводжала Олена – його колишня однокласниця, Красуня і гордість школи. Виїхати з коханим не могла: в рідному місті залишалася хвора бабуся, яка виховувала внучку після смерті батьків. У місті було два вузи, в один з яких Олена з легкістю вступила.

– Нічого, мила, я в столиці обживуся, і ти на другий курс до мене переведешся, і бабусю перевеземо, – заспокоював Вадим Олену. Дівчина слухняно кивала, ковтаючи сльози: з Вадимом, її першою і єдиною любов’ю, вони не розлучалися більше ніж на два дні. А тут-цілий рік! Звичайно, він буде приїжджати по вихідних і на канікули, але це все не те.

.. Вадим справно з’являвся щоп’ятниці, а їхав рано вранці в понеділок.

Правда, тривало це всього пару місяців. В кінці листопада разом з першим снігом прийшли і перші сумніви: Вадим тепер дзвонив рідше, прощався першим. Коли він не приїхав на треті за рахунком вихідні, Олена набралася сміливості і запитала, що відбувається.

– Нічого не відбувається. Хоча..

. Ні, дещо сталося, але я тобі про це скажу особисто, – швидко промовив Вадим і поклав трубку. Всередині все обірвалося, і Олена ледве дотягнула до п’ятниці: йшов передноворічний тиждень, і Вадим обов’язково повинен був приїхати.

Про те, що коханий у місті, Олена дізналася від Насті, їхньої спільної приятельки. – Олена, ти сядь, – почала Настя, і дівчину ніби обдало окропом. З’ясувалося, що Вадим приїхав напередодні, але не один, а з якоюсь Веронікою, яку представив як наречену.

– Я тобі точно кажу: наші мами спілкуються – інформація достовірна! – переконувала Настя зблідлу Олену. Зі слів подруги, мама Вадима з першого погляду не злюбила майбутню невістку: негарна манірна дівчина трималася дуже зарозуміло. Правда, з Вадима вона не зводила очей і постійно линула до нього: – ти у мене такий гарний, розумний, чудовий!Вадим млів і танув, а потім висловив матері за холодний прийом, наданий “жінці всього його життя”.

Згнітивши серце, батьки благословили єдиного сина: все ж він закоханий, та й Вероніка – дівчина Столична, з нею у Вадима більше шансів влаштувати гідне життя. З Оленою Вадим не порозумівся і більше не подзвонив. Не чекаючи закінчення першого курсу, він одружився на Вероніці і переїхав з гуртожитку в подаровану тестем квартиру.

Вероніка грунтовно взялася за молодого чоловіка: підібрала новий гардероб, швиденько спровадила друзів з гуртожитку і вся увага чоловіка зосередила виключно на собі. Бажання дружини були для Вадима законом. Мчати вночі в магазин “за смачненьким” стало звичною справою – Тільки б Вероніка ще раз пригорнула, провела рукою по волоссю, ніжно поцілувала.

Літню сесію Вадим мало не завалив: позначилися постійні недосипання і любовна ейфорія другого семестру. Вероніка вперше осудливо насупилася. Незабаром приводи для її невдоволення стали з’являтися на кожному кроці: не так подивився, не те сказав, пролив молоко, не шукаєш роботу.

.. Довелося влаштуватися в супермаркет підсобним робітником, але грошей Вероніці все одно не вистачало.

На другому курсі Вадим взяв академічну відпустку і став працювати повний день. Увечері його зустрічали холодні очі дружини і її презирливо стиснуті губи. – Ти мене більше не захоплюєш, не інтригуєш, – кричала вона під час сварок.

Вадим гарячково прокручував в голові варіанти порятунку шлюбу. Несподівано приїхала матері він виклав все як на духу. – Синку, так не можна! Не дозволяй їй так обходитися з собою!Вадим тільки хитав головою і бурмотів як уві сні:- ти не розумієш – вона для мене все.

.. До останнього бився Вадим за прихильність власної дружини, але до річниці весілля все вже було ясно: на горизонті Вероніки з’явився новий об’єкт захоплення.

У Вадима стався нервовий зрив, його батьки забрали документи з інституту і відвезли сина в рідне місто. Прийшовши до тями, він пішов працювати на будівництво, а вечорами безвилазно сидів в Інтернеті, розглядаючи фотографії з різних світських заходів, які Вероніка не пропускала. З екрану монітора на нього дивилися випещений молодий чоловік в дорогому одязі і негарна манірна дівчина, колись здавалася Вадиму, щонайменше, переможницею конкурсу “Міс Всесвіт”.

Чіпка любовна пелена впала з очей Вадима, і світ засяяв зовсім іншими фарбами. Рекомендую почитати. Материнська любов.
Дочка підліток піднесла матері в якості подарунка кавову пару чашок і побажала зустріти свою другу половинку. Підпишіться на канал. Я намагалася не будь жаднюгою 😉 постав Лайк! © Кумекаю 2021

Related posts

Leave a Comment