Кохання

Мрієте про весілля у французькому стилі? Ми знаємо, як це влаштувати

Якщо ваше серце завмирає від погляду на Ейфелеву вежу, лавандові поля і неповторного французького стилю, то тематичне весілля «Прованс» може виявитися тим, що ви шукаєте. Церемонія у французькому стилі “Прованс” де влаштувати Французьке весілля?Для проведення такого весілля недостатньо вибрати ресторан з французькою кухнею. На практиці атмосфера Франції підтримується тільки в самому закладі, а після виходу з нього вона розсіється.

Тому має сенс взяти справу в свої руки і організувати таке торжество самостійно!Ідеальний варіант-виїзна церемонія в мальовничому місці, на березі річки або на терасі затишної вілли в альпійському стилі. Але навіть якщо такого місця для вас не знайшлося, завжди можна задекорувати банкетний зал ресторану за допомогою аксесуарів в потрібній палітрі. Палітра в стилі “Прованс” оформляється в ніжних пастельних відтінках — кремовий, ніжно-рожевий, блакитний, ліловий і сірий — вибирайте якомога більш природні кольори, які добре поєднуються між собою.

1 of 2набір для прикраси солодкого столу — колекція “Прованс”Флористикаглавна квітка французького весілля — звичайно ж, лаванда. Ви можете розставити пучки засушеної лаванди на столах гостей, використовувати декоративні гілочки в оформленні сервіровки, бутоньєрках свідків, картках розсадження і навіть в прикрасах для подружок нареченої і свідків. Не бійтеся відійти від загальноприйнятих норм і включити у флористичне оформлення залу бутони трояндочок айворі, невеликі грона винограду, польові квіти — словом, все, що нагадує вам про Францію.

Келихи для молодят з лавандою — колекція “Прованс” Мебельтоби повністю відповідати обраному стилю, використовуйте плетені меблі з лози, з кованими елементами і зістареним дизайном. Накрийте столи лляними скатертинами і серветками, додайте трохи бавовняного мережива і натуральних принтів, наприклад, в світло-блакитну клітинку. Кільце для серветок-колекція “Прованс” Декоративні аксесуаривикористовуйте ключові елементи стилю у всіх дрібних аксесуарах.

Прикрасьте лавандою кільця для серветок, келихи молодят, грошові скриньки і навіть подушечку для кілець. Чим в більшій кількості предметів буде повторюватися схожий декор, тим сильніше проявиться атмосфера французького Провансу у вас на святі. Подушечка для обручок-колекція “Прованс” Образ молодятовотдельного уваги заслуговує наряд нареченої, який повинен бути втіленням легкості і свіжості, добре вписуватися в навколишнє оточення.

Уникайте пишних атласних нарядів, блискучих страз і золота — ці елементи будуть вибиватися із загального стилю. Віддайте перевагу розпущеним локонам зі стрічками, вінком і старовинними шпильками, сукні з непомітним декором в кремовому відтінку, а також простим прикраси з польовими квітами і гілочками трав. В образі нареченого краще дотримуватися кремових, лавандових відтінків піджака і брюк, хорошим варіантом стане сорочка з рослинним візерунком, а доповнити образ можна за допомогою метелика або Бутоньєрки з штучними або живими бутонами.
1 of 2подвязка для нареченої — колекція “Прованс”готовий декор в стилі “Прованс”плануючи весілля у французькому стилі «Прованс», зробіть дошку асоціацій — moodboard — на якій будете збирати вдалі ідеї для цієї концепції, а потім використовуйте їх в декорі. Якщо часу для підготовки залишилося небагато, ви можете придбати набори готових предметів для тематичного весілля, які створили декоратори весільного гіпермаркету Svadba-Dream. гів такий набір входить Весільна поліграфія, скринька для грошей, келихи, подушечки для кілець, папка для свідоцтва і багато інших предметів в одному стилі!

Related posts

Leave a Comment