Кохання

Як не помилитися, пригощаючи молодят короваєм після РАГСу?

Весільний ритуал, як правило, будується згідно з традиціями. Відповідно до одного зі слов’янських звичаїв наречену і нареченого зустрічають батьки з короваєм. Це своєрідний символ гостинності, а також майбутнього щастя і достатку молодої сім’ї.

Така випічка має святковий вигляд і прикрашається фігурками, шишками, лебедями або плетінням. Короваєм зустрічають молодих і пригощають гостей. Весільний коровай з квітами і сердечками з тестаВо зустрічі з короваєм задіюються батьки нареченого і нареченої, самі молодята і гості.

Батьки зустрічають молодят, тримаючи на рушнику весільний хліб, що символізує гідну спільне життя подружжя. А поки молодята йдуть до них по” коридору ” між гостями, ті обсипають їх квітковими пелюстками, дрібними монетками або рисом. 1 of 3кулечкі для пелюсток троянд в бузкових тонах батьки дають благословення молодим, наплутуючи їх для подальшого життя.

Потім молоде подружжя повинні відламати по шматку короваю, посолити його (красиво оформлену сільничку розміщують в центрі короваю) і пригостити один одного. Даний ритуал символічно демонструє, як новоспечені чоловік і дружина разом з’їдають «пуд солі», щоб їх сімейне життя було світлою і щасливою. 1 of 2свадебная сільничка для короваю з квітами і стрічкамивстреча молодого подружжя хлібом і сіллю повинна бути організована грунтовно.

Батьки повинні приїхати заздалегідь, разом з ними трохи раніше молодят приїжджають і гості. За старовинними традиціями, коровай на рушнику тримає свекруха, так як вона приймає в свій будинок дружину сина, але ця частина ритуалу може варіюватися, так як зараз багато молодят не живуть з батьками відразу після весілля. Тому святковий хліб іноді тримає і теща, або обидві матері.

Рушник хлібосольний” ромашковий букет ” Один з батьків може тримати келихи шампанського на підносі. Напій підносять молодим, коли вони скуштують коровай. Другий батько тримає ікону Божої Матері, іноді до неї додають і іншу ікону.
Спочатку молодят благословляють батько і мати нареченого, потім — батьки нареченої. Хлібосольний обряд, виконаний за всіма правилами, принесе мир і процвітання молодій родині!Все, що може знадобитися для красивої хлібосольної зустрічі, ви знайдете у нас, у весільному гіпермаркеті Svadba-Dream. ru!

Related posts

Leave a Comment