Успіх та робота

Розвиток концентрації уваги. Як підвищити особисту ефективність для поліпшення життя?

Розвиток концентрації уваги являє собою по суті ментальне або розумове вправу, яке дозволяє нам розвинути відразу кілька здібностей нашого тіла і свідомості, а саме: вміння задіяти максимум своїх енергоресурсовуменіе фокусувати їх на одному об’єкті або делеуменіе підтримувати цю фокусування протягом временікак довго ти можеш утримувати свою повну увагу на лампочці?І що саме на дає розвиток цих здібностей?Уміння задіяти максимум своїх ресурсів, а це як фізичні можливості так і психологічні, дає нам можливість виконувати більше бажаних завдань і більш складних, ніж виконували до розвитку цієї здатності і навички володіння нею. А якщо говорити про застосовність цього в житті, то фактично добре розвинена здатність дозволить нам створювати більше ресурсів у своєму житті, а як наслідок простіше, легше, ефективніше і т. д.

отримувати бажаний в житті результатуменіе фокусувати увагу на одному об’єкті, дозволяє направити точково всі можливі ресурси в одне єдине русло, як в річці вода тече в рамках берегів і має велику силу переміщати все, що потрапляє в річку. А чим більше води в річці, тим вона могутніше. Порівняйте невелику річку або бурхливий гірський потік, в якому більше сили і потужності.

І при розвитку вміння фокусуватися на одній справі дозволить досягати набагато більших успіхів в будь-яких починаннях і в освоєнні будь-яких здібностей. Від вивчення наук і шкільних предметів до професій, що в кінцевому рахунку ті ж ресурси і можливості створити в житті бажане. І уявімо, що ми можемо це підтримувати протягом часу і при такій комбінації результати не змусять довго чекати.

Єдине що потрібно розуміти, що кожен результат вимагає своєї кількості сконцентрованого уваги на конкретних діях, а так само завжди є похибка в отриманні нового, так як на 100% отримати бажане можна тільки в тих випадках коли вже ходив тієї чи іншої життєвої стежкою. Як же нам розвинути в собі хороший рівень концентрації уваги?Насправді способів може бути безліч і їх бажано використовувати послідовно і не обмежуватися одним з. Наприклад, можна використовувати медитації на об’єкті всередині себе або зовні.

Рекомендую робити і те, і інше. Утримувати всі свої думки, відкидати все зайве і думати тільки про один об’єкт. Є медитації на полум’я свічки, сірник, камінь і т.

д. ви просто вибираєте невеликий об’єкт і починаєте дивитися тільки на нього і думати тільки про нього, мало не стаючи їм. Взяв свічку цей процес може бути простіше, так як у полум’я буде рух і вам буде просто цікавіше.

.. А якщо медитувати на об’єкті всередині себе, то в загальному це такий же процес тільки за поданням цього об’єкта з закритими очима і тут буде потрібно більше зусиль і задіяння інших здібностей, але суть така ж, вибираємо об’єкт, закриваємо очі і починаємо думати тільки про нього.

Така практика навчить вас фокусуватися на виконуваних завданнях з повсякденного життя набагато простіше і легше. Більш того вони будуть віднімати набагато менше сил, емоційний стан ставати більш врівноваженим, а результат більш ефективним. Як інші варіанти розвитку концентрації уваги можна використовувати різні справи, в тому числі для фізичного здоров’я, біг або плавання та інші тривалі циклічний фізичні вправи будуть тренувати в вас це вміння.

Чули про Друге дихання в бігу? Думаю це теж про це, воно запускає і фізичну трансформацію і ментальну. Ви в буквальному сенсі долаєте себе змушуючи робити одне і теж справа більше ніж звикла ваша система організму і мислення. І подолавши це, ви досягаєте нових, набагато більш позитивних станів і тіла, і розуму.

А це в свою чергу можна і потрібно використовувати для створення бажаного в житті. Ось така не хитра практика з усвідомленням і розумінням того як це влаштована дозволить Вам змінити життя в кращу сторону. До речі, у своїй особистій практиці мені вдалося досягти стану коли птахи сідали на моє тіло і абсолютно не боялися.
Це був унікальний і вражаючий досвід, який показав мені, що можливості людини дійсно чудові. Бажаю вам успіху! Обов’язково спробуйте розвинути свою концентрацію до такого рівня, який буде для вас вражаючим і надихаючим на нові звершення в житті!Підписуйтесь на канал, будемо разом розвиватися і трансформуватися в кращу сторону.

Related posts

Leave a Comment