Успіх та робота

Як створити корисну звичку або як влаштований цей механізм?

Всі ми знаєш, що у будь-якої людини є так звані постійно повторювані автоматичні програми мислення, поведінки і реагування на навколишній світ. Так звані звички формують наше життя і багато в чому визначають нашу успішність і наші можливості до зростання і змін життя в кращу сторону. Звичка по суті відпрацьований на практиці алгоритм поведінки людини, який після багаторазових повторень починає працювати автоматично і людина вже може не витрачати додаткові зусилля на виконання і підтримку правильних дій у своєму житті.

Будь-яка усталена звичка це частина загальної системи людського мислення і поведінки, яку в дійсності можна змінити і суть цього процесу полягає лише в тому, щоб мати по-справжньому прийняте рішення в тому, щоб змінитися і трансформувати своє життя. Так як звички визначають багато в чому якість здоров’я, поведінку, мислення, вміння контролювати процеси, що відбуваються в організмі, а так само можливість управляти своїм тілом і свідомістю в цілому, то можна з упевненістю сказати, що змінивши свої звички багато в чому відкриваються двері до успіху. Причому підконтрольному і цілком свідомому успіху, для якого не потрібно володіти надздібностями, так як це ставати цілком доступним набором крутих інструментів у вашому арсеналі.

Всім відомо, що звичка формується за 21 день при її регулярному повторенні, а так само справжньої внутрішньої мотивації до того, щоб змінитися. Не на словах, а на ділі ;)багато напевно стикалися з тим, що при спробах що-небудь змінити в своєму житті не виходить досягти справжніх успіхів, не вдається змінити ті чи інші шаблони поведінки. Відмовитися від шкідливої їжі або куріння, почати займатися спортом або почати регулярно читати пізнавальну літературу.

Навіть при очевидних і зрозумілих плюсах позитивних звичок людині часто ставати складно змінитися. Секрет полягає в тому, щоб розуміти як це працює. А саме, якщо ви маєте “негативну” звичку, то потрібно розуміти, що вона для Вас виконує позитивну роботу.

Вона не просто так прийшла у ваше життя і не просто так залишається в ній. Це означає, що при тих чи інших негативних моментах вона особисто для вас є приносить користь і вигоду, явну або приховану. Чому так? Звідки це випливає? Давайте подивимося на це на такому рівні, де все визначається базовими реакціями організму.

А саме на рівень реакцій і поведінки тіла. Згадайте такий механізм, який спрацював вперше і продовжує вірно служити вам, а саме, згадайте свої відчуття і реакцію від дотику до розпеченій сковороді. Або уявіть, що натрапили на шпильку в тканині.

Реакція тіла однозначна, за різким болем слід Миттєве відсмикування руки. Тобто базово наш організм налаштований таким чином, щоб оберігати себе від будь-якого негативного впливу зовнішнього середовища, а так само він влаштований таким чином, що якщо йому дати можливість виправляти внутрішні процеси, то він почне це робити. Єдина різниця, що від впливу зовнішнього середовища він намагається позбутися миттєво, а при роботі з внутрішнім потрібен час і регулярні зусилля в потрібному напрямку.

оэтому досить пам’ятати кілька речей для того, щоб позбутися від будь-якої негативної і сформувати будь-яку позитивну для вас особисто звичку. Зрештою, це завжди питання вибору. Якщо говоримо про “негативну” звичку, а такий можна назвати ту, що завдає шкоди вашому хорошому стану душі, розуму і тіла, то потрібно:1.

Прийняти рішення про те, що та чи інша звичка вам заважає. Проговорити це з повною готовністю змінюватися. 2.

Описати в чому саме проявляється негативний вплив звички для вас особисто і можливо для вашого найближчого оточення. 3. Виявити в чому саме проявляється явне або приховане позитивний вплив це звички на ваше життя4.

Виявивши обидві сторони потрібно ще раз озвучити свою готовність змінюватися. Відмовлятися від негативних звичок і створювати позитивні. 5.

Якщо ваш намір ще зберігся, то описати і сформувати позитивну звичку в ваших конкретних діях на рівні мислення і дії. 6. Дати в замін тих вигод, які у вас були від старої звички, вигоди без негативного впливу на ваш стан.

7. Повторювати це до тих пір поки ваш стан не перейде в гармонійний і приємний стан. А це як раз зазвичай займає до 21 дня.

Хоча ви можете сильно прискоритися якщо будете добре розуміти суть цього процесу. Якщо ж бажаєте сформувати позитивну звичку в своєму житті і абсолютно не потрібно від чого відмовлятися, то логічно припустити, що така звичка сформується набагато раніше так як буде приносити лише вигоди. А хто ж не хоче того, що робить його краще? Хто не хоче покращувати і змінювати своє життя в кращу сторону?А скільки корисних звичок можна сформувати в собі? Скільки можна всього змінити в кращу сторону в собі для того, щоб кожен день ставав краще вчорашнього? Мммм.

.. Спробуйте вибрати у себе таку звичку, від якої б хотіли відмовитися, запишіть на папері плюси і мінуси, зробіть свій усвідомлений вибір продекларувавши вголос свій намір.

Запишіть і проговорите на що міняєте. Визначте яким позитивним чином будете давати собі хороший стан в тих місцях, де стара звичка давала і повторюйте це протягом 21-ого дня і запевняю, при дотриманні всіх правил трансформації ви обов’язково досягнете своєї мети. Підписуйтесь на канал, залишайте коментарі і перевіряйте на практиці.
Бажаю успіху в будь-яких позитивних починаннях.

Related posts

Leave a Comment