Догляд за волоссям

Як, не худнучи, виглядати стрункою: 5 зачісок, які сховають пухкі щоки

Косий проборИсточник фото https://wallhere. com/ru/wallpaper/207538Большинство дівчат вважають за краще робити прямий проділ-і це головна помилка. Таке укладання не йде власницям пухких щік.

Риси обличчя сприймаються ще більш круглими, і образ обтяжується. Не робіть помилку, а краще скористайтеся невеликим лайфхаком: зробіть косий проділ. Він гармонізує пропорції, підкреслює індивідуальність і жіночність.

Нерівномірність обсягу дозволить створити бажану візуальну худобу. Досить просто перекинути частину пасом на іншу сторону — зачіска миттєво приховає пухкі щоки. Ефект мокрого волосИсточник фото https://ndom57.

ru/nachalo-rodov/karving-na-tonkie-volosy-srednei-dliny-karving-na-srednie-volosy/Один з найбільш незвичайних і дивовижних способів укладання. Щоб домогтися ефекту мокрого волосся, потрібно користуватися спеціальними засобами. В ідеалі, на мій погляд, якщо дівчина зробить кучері.

Я використовувала ефект мокрого волосся, коли робила хімію, – виходить красиво і стильно. Головне, не переборщити з гелем для укладання. Обсяг від корнійісточнік фото https://www.

la-woman. ru/prikornevoj-obem-boost-up/Тут діє загальновідоме правило: чим більше обсягу в зачісці, тим менше здається особа. Правда, тут теж не варто переборщувати, інакше можна виглядати далеко не презентабельно.

Але обсягу, на мою думку, недостатньо, можна комбінувати його з косим проділом, наприклад. Стрижка тоді вийде стильною, згладить щоки і зробить обличчя трохи худіше. Чубчик на одну сторону фото https://volosymechty.

ru/strizhki/strizhki-dlya-polnogo-lica. htmlТут теж використовується ефект косого проділу, але швидше побічно. Чубчик йде в принципі далеко не кожній дівчині.

Якщо вона закриє весь лоб, зробить вигляд безглуздим. Якщо правильно її укласти, то можна домогтися бажаного успіху. Чубчика на одну сторону часто використовуються знаменитостями.

Пасма не повністю закривають лоб, а косі лінії згладжує пухкі щоки. Гарантія 100%. Недбала укладкаісточнік фото https://4tololo.

ru/content/7694Хаос -основа молодості і екстравагантності. Струсіть злегка #волосся і подивіться, як вони можуть хаотично лягати і при цьому створювати ефект вузького особи. В такому випадку краще вранці помити голову і висушити феном, при цьому не намагаючись робити укладку.

Легкий хаос чистих волосся завжди молодить і робить образ більш свіжим. Любіть себе і навчитеся правильно підносити себе людям. І після цього вони не будуть звертати увагу ні на що інше, крім як на вашу красу.
Який з перерахованих вище способів більше підходить вам?Підписуйтесь на мій канал. Любіть себе, живіть легко! Читайте також: на взутті не економлю: 6 деталей, які відразу видають дешеві чоботи

Related posts

Leave a Comment