Догляд за волоссям

Чоловік отримав в подарунок шампунь і гель для душу, які ідеально підійшли мені.

Привіт, мої чисті і свіжі!) Шлю вам промінчик тепла і сонця!Сьогодні розповім вам про один продукт, який став в нашій родині універсальним. Може бути це вам теж здасться корисним. У минулому році батьки одного чоловіка подарували йому на день народження набір: чоловічий шампунь + гель для душу “Кінська сила”.

Ну і ще якісь дрібниці у вигляді гуртки і не важливо, що там ще було, мова не про це зараз піде. Я хочу розповісти про інше. До бренду “Кінська сила” я ставилася завжди скептично.

Мені здавалося це якийсь черговий маркетинговий хід, зав’язаний на силі цих прекрасних тварин. До того ж я якось спробувала у подруги такий шампунь і була розчарована-мені він жахливо не сподобався. Мої волосся після нього стали схожими на солому, і я не стала собі його купувати.

Хоча думки були, реклама на мене теж діє і час від часу змушує перевіряти певні продукти. І ось в нашому будинку з’явилися відразу два засоби”Кінська сила”. Мені сподобалося, що самі банки упаковані в картонну коробку.

Це, безумовно, додає їм значущості, якщо презентувати в якості подарунка. Фото Яндекс картинки. Свої фото не знайшли дивлячись на нові баночки в будинку я особливо не раділа.

Вони були величезні. Хоча все ж один плюс я побачила-дозатор. Обожнюю засоби з дозатором.

Нічого не проливається, зайве не виливається, один-два натискання і потрібну кількість шампуню або гелю вже є в долоні. І найголовніше-так кошти витрачаються економічно. Що може бути краще дозатораНо через якийсь час мені стало наплювати на ці баночки, їх розмір і колір — мені шалено сподобався запах гелю для душу.

Причому не просто на чоловіка, хоча і це теж, а просто запах самого гелю. Він не схожий на традиційні свіжі і підбадьорливі запахи чоловічих гелів для душу. Він теплий, трохи навіть мускусний, з приємними глибокими деревними нотками.

Це один з моїх улюблених ароматів! І, звичайно, я стала користуватися ним сама. Причому не тільки запах я можу відзначити, а й якість гелю. Він відмінно піниться і змивається, приємний для тіла.

До того ж пишуть, що гель має ще й антисептичні властивості. Це я зараз в інтернеті прочитала, так як наш гель вже закінчився. Милася і не знала про такі чудові властивості сандалового дерева.

У підсумку користувалися ми цим гелем для душу обидва. Зараз поки писала, зрозуміла, що треба знову купити цей засіб. Універсально: для мене і чоловіка.

До того ж обсяг у нього 500 мл, так що вистачає надовго. Та й тепер буде стояти один гель для душу, а не 2-3 баночки, як у нас зазвичай буває. Якщо вам цікаво дізнатися про це гелі побільше, почитати відгуки або навіть придбати — переходьте за посиланням.

Кожен засіб має індивідуальну упаковку. Тепер у нас і шампунь один на двох. А ось шампунь з цього подарунка у нас лежав довго.

Мені Його пробувати не хотілося-був досвід знайомства з жіночою серією, що не увінчався успіхом, чого очікувати від чоловічого засобу? А чоловік спочатку використовував свої попередні шампуні, тому теж нічого сказати не міг. Але нарешті Старий шампунь закінчився і він майже через рік відкрив свою кінську силу. На дняхт і я вирішила спробувати шампунь.

Кожен раз після миття голови, чоловік приносив з ванної цей запах і мені хотілося теж приміряти аромат на себе. Не втрималася-помила їм голову. І шампунь мені теж сподобався! Особливо, коли сушиш феном помиті їм волосся.

Волосся стає блискучим і слухняним, легко укладаються, чого я останнім часом рідко відчувала, після того, як перестала доглядати за волоссям за своєю старою схемою. А який запах! Прокинулася сьогодні вранці і нюхала свої вимиті з вечора волосся. Загалом, мені зайшли обидва ці продукту, та ще й з чоловічої серії.

Гель для душу я можу сміливо рекомендувати в кожну сім’ю, як універсальний засіб. До речі, воно ще володіє і афродизіаками! Шампунь не впевнена, що підійде всім. У мене просто волосся жорсткий, мені заходить.

А ось запах до шампуню такий же, як і гелю. Деревний, солодкий і теплий. Для зими просто ідеально.

Зігрівати. А ось жіночу серію я так і не пробувала і напевно не буду цього робити. А ви що можете сказати про ці кошти? Пробували?

Related posts

Leave a Comment