Догляд за волоссям

Зробила собі голлівудське нарощування волосся: що з цього вийшло

Привіт всім!хто нарощує волосся, той мене зрозуміє. я постійно перебуваю в пошуку і вічно задаюся питанням: наростити або відстригти..

. це одвічне жіноче питання з розряду випрямляти кучеряве волосся і завивати прямі..

. дівчатка мене зрозуміють. Загалом, в пошуках чогось нового, я випробувала кілька способів нарощування волосся.

І Хочу з Вами поділитися своїм досвідом. Купувала волосся на Аліекспресс. Раніше кілька років тому я нарощувала волосся на тресс ( зріз волосся, пришитий рядком один до одного ) який кріпився до голови за допомогою дрібних кісок.

ось так виглядає звичайне нарощування на косичку (Pinterest фото)кілька разів наростивши так волосся, я зважилася спробувати афронаращіваніе. (вважається дбайливим, так як немає ніякого контакту з клеєм ) – це коли плетуться по всій голові косички і до них пришиваються Треси. Так, по всій голові заплітаються коси.

Фотографії підстави і самих тресовесть Треси і підстава, яке кріпиться до верхівки голови. Виходить своєрідний перуку, під яким ховаються ваше волосся. результат що повинен вийти, я вирішила спробувати, що з цього вийде.

плюси: ✔️ дбайливе нарощування. ✔️ Стиків не видно. ✔️ можна наростити будь-який колір і структуру волосся, будь то кучеряве, або прямі.

З мінусів: ✔️ незручно мити. ✔️ Носити недовго в середньому 1, 5 місяці. ✔️ волосся, що природним шляхом повинні випадати, залишаються в голові, і голова свербить.

✔️ складно зробити високий хвоствиглядить красиво, і не видно стиків нарощування. Але зважившись на цей експеримент, я не врахувала одного. .

. Головне Але!Волосся дуже складно помити, і при корекції вони просите за відвертість, погано пахнуть..

. (Звичайно, не промивати нормально протягом 1, 5 місяців) і в підсумку, відчувши Все це на собі, хочу сказати: афронаращіваніе давайте залишимо афроамериканцям (їх вихідний тип волосся не випрямляється, Беонсе, Ріанна та інші знаменитості використовують саме такий спосіб нарощування), щоб змінити структуру свого волосся, тому і нарощують таким чином по всій голові. А дівчатам слов’янського типу цей метод нарощування зовсім не підходить (у нас інший тип зовнішності, нам такі експерименти не потрібні).

Як мені здається! А ви що думаєте з цього приводу?!Буду рада почути вашу думку в коментарях. #наращіваніеволос #слов’яни #краса # волосся #Краса і догляд

Related posts

Leave a Comment