Спорт та тренування

3 способи безкоштовно займатися гімнастикою обличчя

Я, професійний тренер з фейсбілдингу — гімнастики для обличчя, і на своєму каналі постійно показую різні вправи і розповідаю те тому, як побудувати правильну тренувальну практику. Я вже писала про те, з чого найефективніше почати і Про три способи вибудувати практику фейсбілдінга з нуля, щоб отримати максимально швидкий результат. Сьогодні поговоримо про те, як можна почати займатися безкоштовно.

Я розберу три способи і в кінці скажу, який на мою думку — найбільш безпечний. Адже є ж жінки, які не хочуть або не можуть витратити пару тисяч рублів на то, щоб привести в порядок своє обличчя і виглядати на кілька років молодше. Їм адже теж хочеться якось допомогти.

А може ви поки просто в пошуку свого тренера і придивляєтеся до різним, тоді ця інформація вам теж стане в нагоді. Безкоштовні відео з вправамина моєму каналі є десятки відеороликів з демонстрацією вправ. Звичайно ж ви можете в інтернеті знайти і багато інших відео.

Це популярний спосіб і всім звичайно відомий. Але є нюанси. На що тут варто звернути увагу? Чи не всі вправи дійсно корисні, а деякі І цілком собі можуть додати вам зморшок.

Як це зрозуміти?Дивіться, наскільки тренер хоче і може детально пояснити вам не тільки техніку виконання вправи, але І сенс його. Як і чому ми робимо фіксації. Як знайти потрібну м’яз і переконатися, що ми тренуємо її, а не заламуємо шкіру поруч.

Ось це ось все, через що мої пояснення на роликах здаються комусь довгими і нудними, але насправді це для вашої безпеки. Дивіться, на результати самого тренера. Які у неї проблеми на обличчі були до тренувань, як покращився обличчя після.

Дивіться на результати клієнток тренера. Якщо результатів мало, то це привід задуматися. Дивіться на те, чи займається тренер сама за своїми методиками.

А то бувають популярні блогери, які просто показують якісь чужі вправи, але при цьому ні клієнток не тренують, ні самі не займаються. Мої клієнтки не соромляться показувати свої результатичто ще важливо розуміти, при тренуванні по безкоштовним відео— – Це хороший спосіб почати займатися собою, багато хто з вас починали з моїх відео. Але найголовніше в тренуванні— – робити вправи правильно і ті, що конкретно вам потрібні.

Власне в цьому і є 90% роботи тренера. Підібрати вправи, які допоможуть саме вашій проблемі і навчити вас виконувати їх правильно. Проблема в тому, що від них ви ні того ні іншого отримати не зможете.

Але Це все одно дуже хороший спосіб почати займатися, якщо у вас настільки складно з фінансами, що ви не можете дозволити собі навіть професійну діагностику особи по фотографії. І У вас достатньо мотивації, щоб займатися самостійно. На моєму каналі є відеоролики з вправами на всі зони обличчя.

Якщо чогось не знайшли, пишіть в коментарях-зніму нові відео. Мені не шкода показувати вправи, якщо їх можна безпечно виконувати по відео самостійно. Підписуйтесь на мій канал і дивіться на здоров’я.

Безкоштовні інтенсиви, вебінари та майстер-класице дуже популярний сучасний формат навчання. По суті Лекція І тренування, яка йде в прямому ефірі або в записи. Зазвичай є час і на теоретичний блок і на демонстрацію вправ і на спільне тренування.

Порівняно з відеороликами є дві основні переваги: більший обсяг інформації. Вебінари зазвичай йдуть по 1, 5-2 години в протягом 1-3 днів і можна набагато більше важливого і корисного розповісти і показатьВозможность задати свої питання тренеру в чаті. Тому що якщо ви не просто дивіться, а реально пробуєте робити вправи nbsp— – питання у вас будуть завжди.

Зробити вправу в прямому ефірі і тут ж задати своє питання це майже повноцінна тренування з тренером. Так що це реально відмінна можливість для безкоштовного формату. Мої клієнтки не соромляться показувати свої результатиале звичайно є і свої нюанси в цьому форматі.

Хоча я І відповідаю на ваші питання, але не можу бачити вас, тому не на Всі питання можна відповісти, не бачачи, що ви робите. Ну І звичайно, на відміну від відеороликів, які можна дивитися в Будь-який момент, вебінари і інтенсиви зазвичай йдуть по якомусь графіку. Я наприклад зазвичай проводжу 2-3 денні безкоштовні інтенсиви раз в місяць, а безкоштовні вебінари по різних зонах особи і тематичним проблем— – щотижня.

Щоб не пропустити вебінар— підписуйтесь в мою новинну розсилку. Там приходять оповіщення про мої безкоштовні заходи і там же є голосування. Я регулярно пропоную читачам самим вибрати тему, про що розповісти в наступний раз, так що ви самі можете написати і вибрати найцікавіше для вас.

Звичайно, недолік вебінарів в тому, що якщо у вас великий зсув по часу щодо Московського, не завжди зручно буває на нього потрапити. Але Якщо ваш часовий пояс дозволяє брати участь— – то Це відмінна можливість слухати мене щотижня і тренуватися в прямому ефірі. Обов’язково Підпишіться в мою розсилку.

(На дзені до жаль поки немає функціоналу з прямими ефірами і нагадуванням про них через розсилку)мої клієнтки не соромляться показувати свої результатыРеалити шоуСамый цікавий і крутий спосіб потренуватися безкоштовно. Суть, я думаю, зрозуміла з назви. Я вибираю кількох бажаючих і займаюся з ними персонально якийсь час, викладаючи фото до І після І проміжні результати.

Мої читачі дивляться на те, як я займаюся з клієнтами і які результати Ви отримуєте в результаті. Для вас це безкоштовно, але зрозуміло я беру тільки тих, в чиєї мотивації займатися я буду впевнена. Я адже не можу просто витратити свій час даремно і мені потрібні кандидатки, які реально будуть виконувати мої рекомендації і отримають на виході відмінні результати, які мені не соромно буде показувати У себе на сторінці.

Власне це і є єдиний повноцінно безпечний спосіб тренуватися безкоштовно. Тому що ви займаєтеся під моїм наглядом. А значить є 100% гарантія того, що ви все робите правильно.

І робите саме ті вправи, які потрібні персонально вашій особі, а не ті які ви змогли знайти в інтернеті. Щоб не пропустити набір на реаліті шоу – Так ж Підпишіться на мою новинну розсилку, там вся ця інформація розміщується. До зустрічі на вебінарах.

Related posts

Leave a Comment