Спорт та тренування

Рекомпозиція: як перетворити “рятувальний круг” на талії в м’язову масу

Вчені проводять на цю тему велику кількість досліджень. З результатами деяких з них я вас сьогодні познайомлю. Очевидно, що найлегше рекомпозиція дається нетренованим людям із зайвою вагою(ІМТ gt; 30).

Бачили в кіно американських поліцейських? Вони постійно їдять пончики! Вчені зі штату Массачусетс теж це помітили, і відібрали для експерименту групу поліцейських з надмірною вагою (ох вже ці пончики). Їх посадили на гіпокалорійну дієту, змусили виконувати вправи з обтяженнями і включили в раціон гідролізат казеїнового білка. Загальна кількість білка при цьому склала 1, 5 г на кг в день.

Через 12 тижнів випробовувані втратили трохи більше 4 кг жиру і набрали таку ж кількість м’язової маси. З нетренованими все зрозуміло, а як щодо тих, хто займається бодібілдінгом всерйоз?Адже помічено, що при досягненні рівня жирової маси в 20% у чоловіків і в 15% у жінок рекомпозиція практично зникає. І це зрозуміло: організму не хочеться позбавлятися від стратегічних запасів жирку (раптом війна, а я голодний) і містити великий обсяг м’язів – це дорого обходиться, якщо рахувати в калоріях.

Виявляється, що і для професіоналів є алгоритм, здатний запустити рекомпозиціюгрупа дослідників з Університету Макмастера в Канаді в 2016 році опублікували в американському журналі клінічного харчування результати експерименту. Учасникам серйозно урізали денну калорійність – на 40% від підтримуючого рівня, але при цьому збільшили кількість білка до 2, 5 г на кг в день. Всі спортсмени продовжували виконувати силові тренування протягом 4 тижнів.

Через місяць випробовувані скинули в середньому по 4 кг жиру і набрали по 1 кг м’язової маси. Зрозуміло, що дефіцит калорій в 40% неможливо підтримувати довго і не потрібно. Вчені з Норвегії провели дослідження, в ході якого довели: помірний дефіцит (близько 19%) в довгостроковій перспективі призводить до кращих результатів.

Хоча жир і вага йдуть повільніше, але при цьому відбувається більш значне зростання м’язової маси і зберігаються силові показники. Спасибі, що дочитали до кінця. ставте палець вгору, підписуйтесь на канал І Telegram.
напишіть коментар і стежте за свіжими випусками. Дослідження:більш високий вміст білка під час дефіциту калорій в поєднанні з інтенсивними вправами сприяє більшому набору м’язової маси і втрати жирової маси.

Related posts

Leave a Comment