Спорт та тренування

Кардіо-корисний інструмент в боротьбі із зайвою вагою або марна трата часу?

З одного боку, внесок кардіо в процес схуднення зовсім невеликий, і я говорив про це неодноразово. Ми отримаємо однаковий ефект як від півгодинної пробіжки, так і в результаті відмови від одного банана або бутерброда. Це підтверджують вчені з Центру біомедичних досліджень Пеннінгтона в США.

Вони розділили випробовуваних на 2 групи: однією скоротили калорійність раціону на 25%, інший – на 12, 5%, але при цьому збільшили витрату енергії за рахунок вправ ще на 12, 5%. В результаті учасники обох груп втратили приблизно 10% маси тіла, 24% жирової маси і 27% абдомінального вісцерального жиру. Ніякої різниці не було виявлено.

Висновок напрошується сам собою: навіщо виснажувати себе вправами, якщо можна просто урізати калорійність харчування? Так, але! Це справедливо тільки якщо ви здатні зберегти колишній рівень фізичної активності на створеному дефіциті. Між іншим, це зовсім непросто. Вибираючи дієту, ми найчастіше скорочуємо обсяг споживання углеводовА це швидке джерело енергії.

Не менше 62 грам глюкози на добу споживає тільки наш мозок: будь-який перебій з постачанням негайно відбивається на розумовій діяльності і навіть може привести до гіпоглікемії. Тому, при зменшенні кількості вуглеводів до 100 грамів в день, мозок майже все «забирає» собі. Ми ж відчуваємо занепад сил і різко скорочуємо фізичну активність.

Схуднення зупиняється. Серйозне зниження кількості жирів в раціонетоже загрожує неприємними наслідками: від випадіння волосся до аменореї (у жінок). І, звичайно, все той же занепад сил, який веде до зниження працездатності.

Так що ж, куди не кинь-скрізь клин? Але вихід є, і це – кардіо низької і середньої інтенсивності. Безсумнівні плюси: використання вісцерального жиру в якості джерела енергії;Відсутність нападів голоду після тренування;зміцнення серцево-судинної системи;розвиток витривалості;додавати кардіо можна як з перших днів дієти, так і пізніше, коли у вас виникне бажання або можливість. Спасибі, що дочитали до кінця.

Ставте палець вгору, підписуйтесь на канал і Telegram. Напишіть коментар і стежте за свіжими випусками. Дослідження:1.

Вплив обмеження калорійності з фізичними вправами або без них на склад тіла і розподіл жиру. 2. Гостра фізичне навантаження і подальше споживання енергії.

Мета-аналіз. 3. Гостре компенсаторне харчування після фізичних вправ пов’язане з імпліцитною гедоністичною потребою в їжі.
#фізкульт-Привіт #тренування #схуднення і правильне харчування #здоров’я та фітнес #кардіотренування

Related posts

Leave a Comment