Спорт та тренування

Біль після тренування говорить про її якість?

Тільки наука не на стороні традиційного міфу. Бразильські вчені в 2018 році зробили огляд декількох великих досліджень і прийшли до висновку: основні зусилля після тренування з ушкодженнями м’язових структур організм витрачає на їх відновлення. Тільки після поступового ослаблення пошкоджень можливий запуск механізму гіпертрофії.

І чим більше і ширше мікротравми, тим пізніше цей механізм запрацює. ет болю-немає прогресу? Як би не так. Біль після тренування говорить про її якість? Відповідь вчених.

Протоколи тренувань підтверджують висновки ученихкроме того, протоколи тренувань без значних пошкоджень м’язів відображають аналогічні результати зростання. А якщо немає різниці, навіщо мучитися?Так чи є посттренировочная біль нормою чи ні?Тут важливо розуміти її механізм у початківців і досвідчених спортсменів. У новачків міофібрили-найтонші нитки в м’язових волокнах-різної довжини і ростуть під різними кутами один до одного.

Під час силових тренувань найкоротші і неправильно зрощені рвуться. Утворюються заряди (радикали), які пов’язують H2O, викликаючи дефіцит вільної води. Організм заповнює недолік, обсяг клітини зростає, вона тисне на больові рецептори.

Це і є причина посттравматичного болю у новачків. Вона проходить після регулярних тренувань: залишилися міофібрили вирівнюються по довжині, розташовуються впорядковано і не рвуться в колишній кількості. Тоді звідки посттренувальні болі у регулярно тренуються спортсменів?Для цього є три причини.

Коли спортсмен збільшує вагу обтяжень, то від тренування до тренування відбувається рекрутування все більш високопорогових рухових одиниць м’язових волокон, а значить, міофібрили знову рвуться, і можливі помірні больові відчуття. Перетренованість викликає надмірне закислення м’язів: стає занадто багато іонів водню, які руйнують їх скоротливі структури і провокують біль. Механічне пошкодження міофібрил, або травми.

Так що, шановні спортсмени, якщо на ранок після тренування ви здатні ходити по сходах і вільно надягати футболку, це точно не означає, що ви погано попрацювали! І Ваші м’язи виростуть!Згодні з цими доводами або все таки “no pain no gain”?Спасибі, що дочитали до кінця. ставте палець вгору, підписуйтесь на канал І Telegram. напишіть коментар і стежте за свіжими випусками.
Дослідження:1. Розвиток гіпертрофії скелетних м’язів за допомогою силових тренувань: роль пошкодження м’язів і синтезу м’язового білка. # здоровий спосіб життя #фітнес і здоров’я #здоров’я і фітнес #тренування з залізом #Розумний фітнес

Related posts

Leave a Comment